İçeriğe geç

Yasal Uyarı

1. “EFE AVUKATLIK ve DANIŞMANLIK BÜROSU” markası ve logosu Türk Patent Enstitüsü nezdinde tescilli olup tarafımıza ait markaların izinsiz olarak kullanılması veya taklit (iltibas) edilmesi hukuki ve cezai sorumluluk doğuracaktır.

2. EFE AVUKATLIK ve DANIŞMANLIK BÜROSU’na ait bu internet sitesindeki tüm makale ve yazı içerikleri Av. Oğuzhan EFE ve Av. Feriha Şeyma EFE tarafından üretilmiş ve aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir.

3. Bu internet sitesindeki tüm makale, yazı ve içeriklerin ve bunlarla sınırlı olmamak üzere bütün bilgi ve materyallerin tüm fikri hakları Av. Oğuzhan EFE ve Av. Feriha Şeyma EFE’ye attir. Yazılı iznimiz olmaksızın bu sitedeki hiçbir yazı veya içerik bir başka internet sitesinde ya da bir başka mecrada yayınlanmaz, kopyalanamaz, düzenlenmez, değiştirilemez, tercüme edilemez, dağıtılamaz ve çoğaltılamaz. Aksi takdirde hukuki ve cezai işlem yapılacaktır.

4. Makale ve yazılara yönelik sorulan sorulara verilen cevaplar avukat – müvekkil ilişkisi doğurmaz ve hukuki tavsiye ya da danışmanlık olarak kabul edilemez. Hukuki tavsiye, yönlendirme ve danışmanlık hizmeti sadece danışmanlık ücreti karşılığı olarak verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat
Telefon