İçeriğe geç

MİRAS HUKUKU

MİRAS HUKUKU

Beylikdüzü Miras Hukuku Avukatı Oğuzhan EFE ve Avukat Feriha Şeyma EFE miras hukuku ile ilgili her türlü konuda hukuki danışmanlık ve problemlerin çözümü alanında faaliyet göstermektedir.

Miras Hukuku Avukatı olarak Av. Oğuzhan EFE ve Avukat Feriha Şeyma EFE,  ölünceye kadar bakma sözleşmesi düzenlemek, Vasiyetname düzenlemek, mirasçı atama sözleşmesi düzenlemek, Miras özgülemek suretiyle vakıf kurma işlem ve davası, Veraset Davası ( veraset ilamı almak, veraset belgesinin iptali), Terekenin taksimi davası, Miras ortaklığından kaynaklı İzaleyi şüyu davaları, Terekenin tespiti ve defter tanzimi davaları, Miras sözleşmesinden doğan davalar, Tenkis davası, Muvazaalı miras işlemlerine karşı iptal davası, Miras sebebiyle istihkak davası, Vasiyet alacaklısı sıfatıyla miras davası, Mirasın reddine dair davalar alanında İstanbul Beylikdüzü’ nde Miras Hukuku Avukatı olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Avukat Oğuzhan EFE ve Avukat Feriha Şeyma EFE ‘nin Miras Hukuku Alanında Beylikdüzünde Hizmet Verdiği Alanlardan Bazıları;

Vasiyetname Hazırlanması,

Veraset ilamı alınması,

Vasiyetnamenin iptali,

Tenkis davası açılması,

Mirastan feragat sözleşmesi hazırlanması,

Ölünceye kadar bakma sözleşmesi,

Mirasçılık belgesinin iptali davası,

Mirasın reddi davası açılması,

Muris muvazaası davaları açılması,

En yakın Miras Hukuku Avukatı Nerededir, Beylikdüzü Miras Hukuku Avukatı İletişim, Beylikdüzü Miras Avukatı arıyorum diyorsanız noter marifeti ile vekalet vererek kendi adınıza vekil tayin edeceğiniz ve hukuki danışmanlık alacağınız avukatın bilgi, birikim, deneyim ve tecrübesi en önemli faktörlerdendir. Zira bir işi iyi yapmak için; Ya o işi çok yapmak Ya da o işi iyi yapanlar ile beraber olmak gerekir. Bu meydanda Beylikdüzü Avukat Oğuzhan EFE ve Avukat Feriha Şeyma EFE Hukuk Bürosu ve Avukatlık Danışmanlık Ofisi titiz ekibi ile bu alanda uzman olmasını bu ilkeye borçludur. Unutulmamalıdır ki; Miras avukatının bilgi, birikim, deneyim ve tecrübesi ne kadar fazlaysa davanın lehinize sonuçlanma ihtimali de o kadar fazladır.

 

WhatsApp chat
Telefon